Новости

Перекидач для відер

Перекидач для відер

..

Відкачка меду на пасіці

Відкачка меду на пасіці

Продуктивність верстата напівавтомат РРП-1 (Кооператив ПАВІК) не поступається продуктивності ліній західного виробництва - до 10 рамок в хвилину...

Презентація лінії для відкачки меду

Презентація лінії для відкачки меду

Запрошуємо на презентацію лінії для відкачки меду виробництва фірми Thomas apiculture (Франція), яка відбудеться 11-14 травня на виставці-ярмарку в інституті бджільництва ім. П.І. Прокоповича.Ви можете ознайомитись з продукцією фірми "Thomas apiculture" натиснувши на "Каталог"..

"Акценти" 23.02.2017

"Акценти" 23.02.2017

Сьогоднішній випуск ток-шоу Акценти присвячено «солодкому золоту» України, меду. Розвиток бджільництва в регіоні, новітні технології, експорт товару та впровадження світового досвіду у нас. Ось те коло питань, яке обговорять учасники ток-шоу "Акценти"..

Насос для перекачування меду

Насос для перекачування меду

На даний момент ми проводимо випробування трьох типів насосів. Закінчення випробувань очікується наприкінці зими. Кращий з варіантів буде запущений в серійне виробництво. Орієнтовна ціна насоса 7-8 тисяч гривень...

Мобільна центрифуга

Мобільна центрифуга

Одна з проблем технології відкачування меду, - це переробка (віджимання) забруса. Причому при механізації процесу обрізки рамок, кількість забруса збільшується.Машини для віджиму забруса, які є на ринку, досить дорогі, тому ми пропонуємо свій варіант даного пристрою.Це мобільна центрифуга зі зворотн..

Біологічний метод боротьби з кліщем Варроа

Біологічний метод боротьби з кліщем Варроа

Заражение медоносной пчелы клещем варроа в последние десятилетия становится все более сложной проблемой. В 2008 году было замечено, что достаточно  в десять раз меньше клещей, чтобы убить пчелиную семью, чем   десять лет назад (Профессор Тауц 2008).  Еще в 1977 году, когда клещи ..

Стіл для розпечатування медових рамок

Стіл для розпечатування медових рамок

Стіл для розпечатування медових рамок виготовлений в Одеській області. Автор - Микола Степанович. Нова конструкція стола дозволяє підвищити продуктивність праці до 4-5 рамок в хвилину. Механізм розпечатувача і ножі виготовлені нами (Кооператив "ПАВІК")...

Візит на пасіку Моріса Бонаіса

Візит на пасіку Моріса Бонаіса

Напочатку вересня цього року, на запрошення фірми "Томас Апікультура", довелося мені побувати у Франції. Мета візиту ознаймлення з виробництвом пасічного обладнання та проведення переговорів щодо спільного виробництва та представництва продукції цієї відомої фірми на ринку України. Обов’язковим пунк..

Новий метод виробництва перги

Новий метод виробництва перги

Наряду с другими продуктами пчеловодства, в наше время,  перга  все шире используется  как поливитаминная пищевая добавка. В составе перги содержатся: все известные витамины; все десять незаменимых аминокислот (т.е. тех, которые животным организмом не синтезируются и должны употреблят..