Новости

Відкачка меду на пасіці

Відкачка меду на пасіці

Продуктивність верстата напівавтомат РРП-1 (Кооператив ПАВІК) не поступається продуктивності ліній західного виробництва - до 10 рамок в хвилину...

Презентація лінії для відкачки меду

Презентація лінії для відкачки меду

Запрошуємо на презентацію лінії для відкачки меду виробництва фірми Thomas apiculture (Франція), яка відбудеться 11-14 травня на виставці-ярмарку в інституті бджільництва ім. П.І. Прокоповича.Ви можете ознайомитись з продукцією фірми "Thomas apiculture" натиснувши на "Каталог"..

"Акценти" 23.02.2017

"Акценти" 23.02.2017

Сьогоднішній випуск ток-шоу Акценти присвячено «солодкому золоту» України, меду. Розвиток бджільництва в регіоні, новітні технології, експорт товару та впровадження світового досвіду у нас. Ось те коло питань, яке обговорять учасники ток-шоу "Акценти"..

Насос для перекачування меду

Насос для перекачування меду

На даний момент ми проводимо випробування трьох типів насосів. Закінчення випробувань очікується наприкінці зими. Кращий з варіантів буде запущений в серійне виробництво. Орієнтовна ціна насоса 7-8 тисяч гривень...

Мобільна центрифуга

Мобільна центрифуга

Одна з проблем технології відкачування меду, - це переробка (віджимання) забруса. Причому при механізації процесу обрізки рамок, кількість забруса збільшується.Машини для віджиму забруса, які є на ринку, досить дорогі, тому ми пропонуємо свій варіант даного пристрою.Це мобільна центрифуга зі зворотн..