Новости

Откачка мёда на пасеке

Откачка мёда на пасеке

Производительность станка полуавтомат РРП-1 (Кооператив ПАВИК) не уступает производительности линий западного производства - до 10 рамок в минуту...

Презентация линии для откачки меда

Презентация линии для откачки меда

Приглашаем на презентацию линии для откачки меда производства фирмы Thomas apiculture (Франция), которая состоится 11-14 мая на выставке в институте пчеловодства им. П.И. Прокоповича.Вы можете ознакомиться с продукцией фирмы "Thomas apiculture" нажав на "Каталог"..

"Акценти" 23.02.2017

"Акценти" 23.02.2017

Сьогоднішній випуск ток-шоу Акценти присвячено «солодкому золоту» України, меду. Розвиток бджільництва в регіоні, новітні технології, експорт товару та впровадження світового досвіду у нас. Ось те коло питань, яке обговорять учасники ток-шоу "Акценти"..

Насос для перекачки меда

Насос для перекачки меда

На даний момент ми проводимо випробування трьох типів насосів. Закінчення випробувань очікується наприкінці зими. Кращий з варіантів буде запущений в серійне виробництво. Орієнтовна ціна насоса 7-8 тисяч гривень...

Вариант использования воскотопки в Швеции

Вариант использования воскотопки в Швеции

Björn Gagner купил 20 воскотопок и рекламирует их у себя на родине в Швеции...

ХІV Бджолярський круг

ХІV Бджолярський круг

1-2 жовтня 2016 р. відбувся ХІV Бджолярський круг...

Результати досліджень перги

Результати досліджень перги

Протоколи випробувань перги 2016 року отриманої  на пасіці Тарасенко Сергія Леонідовича м. Новоукраїнка Кіровоградського р-ну за допомогою штучних сотів-пазлів.Пасічним виробничо-інноваційним кооперативом "ПАВІК" в 2016 році тільки з цієї пасіки закуплено майже 30 кг гранул перги.Перга відповід..

 Мобильная центрифуга

Мобильная центрифуга

Одна из проблем технологии откачивания меда, – это переработка (отжим) забруса. Причем при механизации процесса обрезки рамок, количество забруса увеличивается.Машины для отжима забруса, которые есть на рынке, довольно дорогие, поэтому мы предлагаем свой вариант данного устройства.Это мобильная цент..

Биологический метод борьбы с клещом Варроа

Биологический метод борьбы с клещом Варроа

Заражение медоносной пчелы клещем варроа в последние десятилетия становится все более сложной проблемой. В 2008 году было замечено, что достаточно  в десять раз меньше клещей, чтобы убить пчелиную семью, чем   десять лет назад (Профессор Тауц 2008).  Еще в 1977 году, когда клещи ..

Звіт секції механізації

Звіт секції механізації

Цього року гріх жалітися на відсутність інтересу до обладнання. Навіть фінансові потрясіння, війна та колотнеча в суспільстві не припинили розвитку бджільництва та переоснащення пасік. Це можна пояснити тільки індивідуальною свободою кожного пасічника, як у плануванні, так і у виборі оптимальних тех..

Стіл для розпечатування медових рамок

Стіл для розпечатування медових рамок

Стіл для розпечатування медових рамок виготовлений в Одеській області. Автор - Микола Степанович. Нова конструкція стола дозволяє підвищити продуктивність праці до 4-5 рамок в хвилину. Механізм розпечатувача і ножі виготовлені нами (Кооп "ПАВІК")...

Візит на пасіку Моріса Бонаіса

Візит на пасіку Моріса Бонаіса

Напочатку вересня цього року, на запрошення фірми "Томас Апікультура", довелося мені побувати у Франції. Мета візиту ознаймлення з виробництвом пасічного обладнання та проведення переговорів щодо спільного виробництва та представництва продукції цієї відомої фірми на ринку України. Обов’язковим пунк..

Новый метод производства перги

Новый метод производства перги

Наряду с другими продуктами пчеловодства, в наше время,  перга  все шире используется  как поливитаминная пищевая добавка. В составе перги содержатся: все известные витамины; все десять незаменимых аминокислот (т.е. тех, которые животным организмом не синтезируются и должны употреблят..