Ми та наш магазин

Пасічний виробничо-інноваційний кооператив «ПАВІК» знаходиться в м. Черкаси, Україна і вже білше 10 років займається виробництвом інвентарю та обладнання для бджільництва. Продукція підприємства відома багатьом бджолярам, ​​користується заслуженою повагою та попитом, як в нашій країні, так і за кордоном. Ми першими почали виробляти простий у використанні, енергоекономічний  і безпечний  бджільницьких інвентар з електропідігрівом. Сьогодні знаменитий  Електроніж Гуслія відомий бджолярам усього світу. Асортимент виробленої продукції становить понад 30 найменування, багато наших розробок запатентовані в Україні і за кордоном. Але ми не зупинилися на досягнутому - вироби постійно вдосконалюються, з кожним роком збільшується асортимент продукції, розширюється ринок збуту. Фахівці підприємства беруть участь у конференціях, виставках, семінарах, активно пропагуючи сучасні шляхи розвитку бджільництва. Наша продукція здатна полегшити працю бджолярів різного рівня, прийнятна і доступна як для досвідчених корифеїв в цій галузі - так і для початківців бджолярів.

Наші переваги:

Унікальність. Деякі вироби зібрані за унікальною запатентованою технологією і просто не мають аналогів в світі.

 

Надійність. Підтвердженням цьому є більш ніж  10-річний досвід роботи в області виробництва обладнання для бджільництва. Продукція підприємства відома як в Україні, так і в країнах СНД і Західної Європи.

 

Професіоналізм. Ми не шкодуємо коштів на навчання співробітників компанії. Вони постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у спеціалізованих тренінгах, семінарах, конференціях, а також щорічно проходять атестацію.

 

Індивідуальний підхід. Це основний принцип виконання роботи. Нам не прийнятні «шаблони» в роботі з нашими партнерами. Працюючи над виконанням замовлення, ми завжди враховуємо потреби клієнта і прогнозуємо їх в майбутньому.


Життєва позиція. Ми знаходимося в постійному пошуку нових ідей, технологій і шляхів їх реалізації, винаходимо нові й удосконалюємо наявні вироби, постійно розширюючи асортимент продукції.