Гарантія якості


Кооператив «ПАВІК» гарантує  відповідність  товарів  умовам зазначених в інструкції з експлуатації (додається до кожного товару).

Підприємство надає 12 місяців гарантії від моменту купівлі на всі товари власного виробництва. Особлива гарантія – 24 місяці, розповсюджується на Автоматичну лінію для відкачування меду та Напівавтоматичний розпечатувач бджолиних рамок.

Під безстрковим сервісним обслуговуванням мається на увазі, що Кооператив "ПАВІК" зобов'язується проводити ремонт та усувати несправності своїх виробів, навіть після закінчення гарантійного терміну.

Несправності що сталися в період гарантійного терміну експлуатації, не з вини споживача, усуваються безкоштовно за пред’явленням інструкції з експлуатації товару. В інструкції з експлуатації обов’язково має бути вказана дата продажу, штамп, та заводський номер (для товарів з особливою гарантією).

У разі коли протягом гарантійного терміну, товар використовувася з порушенням правил інструкції з експлуатації або споживач не виконував рекомендацій підприємства, то ремонт проводиться за рахунок споживача.

Дія гарантійного терміну експлуатації товару припиняється у випадку:

 - внесення у конструкцію товару змін та здійснення  доробок,  а також використання  вузлів,  деталей,  комплектуючих виробів,  не передбачених Кооперативом «ПАВІК»;

використання не за призначенням;

пошкодження споживачем;

порушення споживачем правил експлуатації товару.


З питань гарантійного та післягарантійного обслуговування звертайтеся за місцем придбання товару або безпосередньо до відділу продажу Кооперативу ПАВІК: e-mail gusliy@ukr.net , тел.  +380502110806, +380961900133