Натягувач дроту

Лідер продажу!
Модель: 0511
Наявність: Є в наявності

  • 2190.00 ₴Купа задоволених клієнтів

Пристрій для натягування дроту (натягувач дроту) призначений для натягування дроту на бджолину рамку.


Технічна характеристика:

1. Габаритні розміри (ДШВ) — 650 х 350 х 200 мм.

2. Вага — не більше 4 кг.

3. Кількість рядів дроту – від 2 до 5

4. Продуктивність – 1 рамка/хвилина


Порядок роботи натягувача дроту:

  1. Встановити та закріпити  на столі пристрій для натягування дроту (ручка поз. 4 направлена до оператора) та котушкотримач як показано на рис. 1
  2. В котушку з дротом вставляємо трубку з різьбою та зажимаємо з обох сторін гайками з шайбами,  зі сторони довшої різьби між шайбою та гайкою ставимо ручку (поз .2). На шпильку котушкотримача надіваємо трубку з котушкою та фіксуємо гайкою (поз.3). на шпильці (гайку не затягуємо).
  3. Встановити рамку на пристрій та провести регулювання бокового затискача (поз.4) гвинтом (рис. 2, поз.9), так щоб при затисненні рамки злегка прогиналися бокові планки. Провести регулювання натяжних шківів (поз. 5,6,7,8), та котушкотримача.
  4. Шківи встановлюються чітко між отворами,  котушкотримач потрібно встановити так, щоб дріт проходив у вхідний отвір з найменшим перекосом.
  5. Заправити дріт в рамку пропускаючи його через канавки шківів та зафіксувати кінець, натягувати у зворотному напрямку плавно і без ривків.
  6. Натяжні шківи повинні автоматично скидати дріт по черзі від місця кріплення. Якщо є проблема з автоматичним скиданням – перевірити легкість повороту шківа та натяг пружин. Пружини мають різну жорсткість, тому міняти місцями їх не можна, але можна їх ослабити (розтягти) або посилити (вкоротити пружину) в процесі використання пристрою.
  7. Закріпити та відрізати дріт , послабити боковий затискач, вийняти рамку.
  8. По закінченні роботи протерти пристрій сухою ганчіркою. Зберігати в сухому приміщенні. 

Рис. 1

Рис. 2Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.