Книга "Медові вина" Горніч М.Л.

Лідер продажу!
Модель: 0906
Наявність: Нет в наличии

  • 110.00 ₴Купа задоволених клієнтів

Медові вина: як зробити медове вино в домашніх умовах (Історя, терміни, теорія, технології, рецепти, обладнання)/ М.Л. Горніч. - 6-е вид., перероб. и доповн. - К.: Дім, сад, город, 2019. - 180 с.

Медоваріння - давній спосіб виготовлення медових вин, відроджений в Україні. Автор пропонує широкому загалу пасічників долучитися до цієї галузі бджільництва, яка є оночасно і корисною, і вигідною. 

На думку автора, медове винорбство є одним із найдієвіших засобів диверсифікації продукції пасіки і, отже, підняття прибутковості українського бджільництва.

У книзі розглянуто весь цикл виробництва медового вина, особливості окремих операцій, наведені способи розрахунку медового сусла. Описані технології всіх 6-ти типів медових вин - меди варені, меди ставлені, медово-плодоягідні і плодоягідно-медові вина, ароматизовані медові вина і шипучі медові вина. Здійснена спроба систематизувати знання по медоварінню, як власні - автор з 1985 року виготовляє медові вина на аматорському рівні, так і досвід інших медоварів. Автор не оминув увагою роботи видатних виноробів минулого - Корабльова І., Цесельського Т., Сербінова І., Курочкіна А., твори яких і започаткували теорію медоваріння в Україні.

Для широкого кола пасічників і читачів, які цікавляться питанням медоваріння.Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.